Dec 24,  · E burri sodit gojen e ka mshel Pa iz t'grus pragin sun pe shkel O me u vanu ah veq 5 dakika Kris poterja e polemika O kris poterja e nis fesati Cju me goj bash sun ban i ngrati Ej me ba burri pak me ngrit zanin Para syve ja then sahanin E u thy sahani e u ba beteriiiii Oooooo Burrat e Sodit ooooo Kshtu po na i ze sherri. Lyrics submited by /5(36). Topics islam shqip forum-islaik ligjerata derse ilahi adem ramadani omer bajrami fidush aliu gazmend hyda nusret nailstah.xyz di nailstah.xyz Color color. Apr 08,  · XoniHoxha Burrat e Sodit. egzonhoxha. 7 years ago | views. Kjo video eshte postuar nga Xoni Hoxha dhe kenga (ilahija) eshte kenduar nga Adem Ramadani. This video is uploaded from Xoni Hoxha and song (the nasheed) is singin from Adem Ramadani. Report. Browse more videos. Playing next. Sinan Hoxha - Lock e zemer (HD Official).

If you are looking adem ramadani burrat e sodit

Adem Ramadani - Gjith kundi ka hy sheri, time: 8:03

Sign in to like videos, comment, and subscribe. Sign in. Watch Queue Queue. Dec 24,  · E burri sodit gojen e ka mshel Pa iz t'grus pragin sun pe shkel O me u vanu ah veq 5 dakika Kris poterja e polemika O kris poterja e nis fesati Cju me goj bash sun ban i ngrati Ej me ba burri pak me ngrit zanin Para syve ja then sahanin E u thy sahani e u ba beteriiiii Oooooo Burrat e Sodit ooooo Kshtu po na i ze sherri. Lyrics submited by /5(36). Es-Selamu alejkum Ky kanal është bërë nga Adem Ramadani. Te gjitha komentet e juaja lexohen personalisht nga Adem Ramadani. Adem Ramadani- burrat e sodit -NEW Adem Ramadani new Adem Ramadani Këngët të ngjashme. Astrit Mulaj ft Tukulukat - Rinia e sodit Mimoza Shkodra - Burrat nuk jane si ti Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Nata sodit. Burrat e Sodit; Hysen Aga; Adem Ramadani bravo te koft zoti te dergoft ne rrug te drejt zoti ti paguft denimet bravo adem te pershendetmi gjith bujanoci. muhadin says: /04/30 at pm. adem mos lejo kengetaret me ti vjedhe ilahit me iba kange zoti trujte se je ma imiri eselamu alejkum. Topics islam shqip forum-islaik ligjerata derse ilahi adem ramadani omer bajrami fidush aliu gazmend hyda nusret nailstah.xyz di nailstah.xyz Color color. Apr 08,  · XoniHoxha Burrat e Sodit. egzonhoxha. 7 years ago | views. Kjo video eshte postuar nga Xoni Hoxha dhe kenga (ilahija) eshte kenduar nga Adem Ramadani. This video is uploaded from Xoni Hoxha and song (the nasheed) is singin from Adem Ramadani. Report. Browse more videos. Playing next. Sinan Hoxha - Lock e zemer (HD Official).adem ramadani video Clipi NEW. Adem Ramadani- burrat e sodit -NEW - Duration: gzimmustafa 3,, views · Chords for Adem Ramadani- burrat e sodit -NEW Play along with guitar, ukulele, or piano with interactive chords and diagrams. Includes transpose, capo . -

Use adem ramadani burrat e sodit

and enjoy

see more vovox sonorous direct s-plus software

0 Replies to “Adem ramadani burrat e sodit”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *